• Hedefimiz Her Yıl 3 GW GÜNEŞ
VIA Twins Plaza Söğütözü Mahallesi 2177. Sokak No:10 B Blok Daire:114 Çankaya/ANKARA

YBT ENERJİ

Misyonumuz, yüksek verimli ve çevre dostu projeleri hayata geçirip ülkemizin elektrik üretim kapasitesine katkıda bulunarak, tüm paydaşlarımıza sürdürülebilir bir değer yaratmaktır. Ayrıca, elektrik üretiminde sadece yenilenebilir kaynakların kullanıldığı bir dünya için bu alanda son teknolojiyi kullanan enerji santralleri tasarlayıp, hayata geçirmek ana hedefimizdir.

Vizyonumuz, çevreye duyarlı yaklaşım ve en yeni yenilenebilir enerji teknolojileri takibi ile ülkemizde ve dünyada öncü enerji yatırım firmaları arasına girmektir.

Şirketimiz 2010 senesinden beri enerji sektöründe faaliyet gösteren bir enerji yatırımı firmasıdır. Yatırımlarımız yenilenebilir enerji sektöründe yoğunlaşmış olup, bu kapsamda projesini firmamız dahilinde geliştirerek, finansmanını sağlayıp, hayata geçirdiğimiz , hidroelektrik ve güneş enerjisi santrali projelerimiz mevcuttur. Bunlar ile ilgili daha detaylı bilgi için Projeler’ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca rüzgar enerjisi, jeotermal enerjiye dayalı santraller için de araştırma ve fizibilite çalışmalarımız devam etmektedir.

Yenilenebilir enerjinin, dünyamızda sürdürülebilir ve güvenli bir enerji arzı sağlamak ve insanoğlunun gezegenimizdeki geleceğini garanti altına almak adına öneminin çok büyük olduğunun farkındayız. Bunun için firma olarak, %100 yenilenebilir enerjiye geçiş amacı ve vizyonu ile hareket etmekte, yenilenebilir enerji ve depolama teknolojilerini yakından takip ederek, bunları kullanan enerji santralleri tasarlamakta ve hayata geçirmekteyiz.