• Hedefimiz Her Yıl 3 GW GÜNEŞ
VIA Twins Plaza Söğütözü Mahallesi 2177. Sokak No:10 B Blok Daire:114 Çankaya/ANKARA

GUMBEL GROUP

Enerjide, yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji sistemlerine odaklandık. Güneş elektrik santrallerinin yatırım, danışmanlık, bakım onarım, EPC, online satış ve toptan satış olarak faaliyet gösteren beş şirket; Gumbel Enerji, Heran Enerji, Elseroof Enerji, Güneşfix Enerji ve Else Enerji şirketleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Grup şirketlerimizin üç farklı lokasyonda iki ilde 18 MW kurulu güçte güneş elektrik üretim santralleri faaliyettedir.

Sanayide Group firmalarımızdan Güneşfix ile 1987 yılından gelen tecrübe ile iç pazar ve uluslararası pazarlar için Güneş Elektrik Santrallerinin yapısal mekaniğini uluslararası standart ve kalitede üretmekteyiz.

Solar PV uygulamaları için gerekli güneş paneli, inverter, depolama sistemleri hatta paket sistemleri online olarak alabileceğiniz e-ticaret platformumuz solaravam.com 7/24 hizmetinizdedir.

Yazılım sektöründe, Gumbel Yazılım şirketimiz ile veri madenciliği ve makine öğrenmesi ile iş zekası uygulamalarına yoğunlaştık. Aynı zamanda Grup bünyemizdeki Ar-Ge merkezimiz ve diğer grup firmalarımız için gerekli olan yazılımları yerli olarak yine grup bünyemizde üretmekteyiz.

Bir taraftan grup firmalarımızın dijital dönüşümünü sağlarken, bir taraftan da mevcutta verdiğimiz güneş elektrik santralleri danışmanlık süreçlerini bir dijital dönüşüm ürünü olarak piyasaya sunmaya hazırlanıyoruz.

Gumbel Group olarak tüm bu hengâme içerisinde değişmeyen ve değişmeyecek tek sabitin kitap olduğuna inanıyoruz. Baskı metodları, kağıtlar, içerikler değişse de ‘kitap’ değişmiyor.

Gumbel Yazılım firmamızın markası olan Gumbel Yayınevi, bu sabiti değişen şartlarda sizlere sunmaya devam edecek. Kitap ile ilgili olarak Yayınevimizin ilk göz ağrısı ilk Kitabımız Hunlar kitap ile ilgili birçok mecrada satıştadır.

Elektrik Mühendisi olarak edindiği saha tecrübelerini, ilk faaliyet alanımız olan enerji sektörünün farklı segmentlerinde başarıyla değerlendiren Mustafa Herdem ,Türkiye’nin entelektüel birikimine de katkı sağlamak amacıyla farklı iş kollarında da aktif olan şirketler yaratarak kişisel başarısı yanında ülkenin değerler yapısına da katkıda bulunmaktadır.

gumbel-grup