• Hedefimiz Her Yıl 3 GW GÜNEŞ
VIA Twins Plaza Söğütözü Mahallesi 2177. Sokak No:10 B Blok Daire:114 Çankaya/ANKARA

ARAN ENERJİ

ARAN Enerji, solar sistemler üzerine uzmanlaşmış; danışmanlık, projelendirme, planlama, mühendislik, uygulama ile işletme ve bakım alanlarında faaliyet gösteren, anahtar teslim çözümler üreten dinamik tecrübeli bir firmadır.

Deneyimimiz

ARAN Enerji, Türkiye’de kurulumu yapılmış olan 275MW GES projelerinin çeşitli kapsamlarında yer almış, yönetmelikleri, mevzuatı ve ilgili usul esasları bilen deneyimli bir kadro ile yönetilmektedir.

MONTAJ, UYGULAMA & ENTEGRASYON

Yüksek deneyime sahip, konusunda tecrübeli uzman ekiplerimiz ve mühendislerimiz ile sorunsuz bir uygulama montaj ve entegrasyon süreci tarafımızca yürütülmektedir.

SATINALMA & TEDARİK

Optimum maliyet, uygun fiyatlandırma ve hızlı tedarik kriterlerine göre; ilgili ürünün, doğru bir şekilde tedarik ve teslim edilmesi hizmetimiz ile yanınızdayız.

DANIŞMANLIK

Gerçekleştirmeyi planladığınız güneş santrali yatırımınız için doğru adımların atılması, ilgili ürünlerin belirlenmesi, gerekli simülasyon ve fizibilite çalışmalarının hazırlanması tecrübeli ekibimiz tarafından yürütülmektedir.

PROJELENDİRME & MÜHENDİSLİK

Aran Enerji, doğru projelendirme doğru mühendislik yaklaşımı ile 459 MW onaylanmış proje referansı ile uzmanlık ve deneyimini yatırımcılara sunmaktadır.

İŞLETME & BAKIM

Güneş santrallerinde arızaların önlenmesi ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması, yapılan yatırımın amortisman süresi ile doğru orantılıdır. Aran Enerji bu bilinçle santrallerinizin önleyici ve kestirimci bakımlarını yapar. Geliştirdiği izleme sistemi ile santrallerinizi uzaktan izleyerek üretim kaybı yaşama ihtimalinizi min. seviyeye indirir.