• Hedefimiz Her Yıl 3 GW GÜNEŞ
Kuzu Effect C Blok Daire 55 Or-An, Çankaya, ANKARA

AFA ENERJİ

AFA Enerji Danışmanlık olarak doğru tarife ve fiyatları tercih etme süreçlerinde uzman desteği sağlıyor, lisans sahibi elektrik şirketlerinin sunduğu hizmetlerle ilgili ilişkilerinizi yönetiyoruz. Enerji faturalarınızın doğruluğunu kontrol ederken sektördeki maliyet düşürme fırsatlarını takip ederek sizi bunlardan haberdar ediyoruz.

Yaptığımız her işin merkezinde uzmanlık ve sektöre getirdiğimiz yenilikler yer alıyor. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve taleplerinizi gerçekleştirmek için tüm deneyimimiz ve enerjimizle sizlere hizmet ediyoruz.

Faaliyete başladığımız 2013 yılından bu yana 81 ilde 30.000’in üzerinde elektrik sayacını yönetiyoruz.

AFA Enerji Danışmanlık elektrik hizmetini sunan lisans sahibi şirketler ile bu hizmeti kullanan işletmeler arasında köprü vazifesi kurarak elektrik hizmet sunumlarında kaliteyi artırmayı hedefleyen bir şirket olarak çalışmaktadır

AFA Enerji Danışmanlık, işletmelerin elektrik piyasasında maliyetlerini düşürmeleri konusunda hizmet vermek için kurulmuştur. Elektrik aboneliklerinizin tüketim ve fatura analizlerini yaparak, sizin için tasarruf imkânlarını ortaya koyarız.

Uzmanlarımız, aldığınız elektrik tedarik hizmeti esnasında oluşabilecek hatalardan korunmanıza, elektrik sektöründeki fırsatlardan maliyet avantajı oluşturmanıza yardımcı olurken, enerji piyasalarının tüm müşterileri için kolayca anlaşılabilir olması için gerekli her türlü çalışmayı yapar.