• Hedefimiz Her Yıl 3 GW GÜNEŞ
VIA Twins Plaza Söğütözü Mahallesi 2177. Sokak No:10 B Blok Daire:114 Çankaya/ANKARA

MOTİF PROJE İNŞAAT LTD. ŞTİ.

1995 yılında kurulan firmamız, üst yapı sektöründe bir ilki gerçekleştirerek tasarım, proje, uygulama (kaba ve ince inşaat), inşaat ve dekorasyon ürünleri satış hizmetlerini tek çatı altında sunmaktadır.

Resmi ve özel kurum ve kuruluşların, kooperatiflerin ve şahışların ihtiyaçlarına inşaat ve dekorasyon dallarındaki birçok ünlü ve kaliteli firmanın dağıtıcı, yetkili bayii ve uygulayıcısı olarak hizmet vermektedir.

“Dikkat ve takip” felsefesiyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, faaliyet gösterdiği alanlarda deneyimli aynı zamanda genç ve dinamik kadrosu, geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile Türkiye’nin her yerinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızda olacaktır.

İhtiyaç ve olanaklarınız doğrultusunda, en uygun çözümleri üreten firmamız, bu çerçevede deneyimli kadrosu ile; danışmanlık proje, mühendislik, uygulama ve takip hizmetleri vermektedir.

2004 yılından itibaren Avrupa ve Dünya’da temiz ve yenilenebilir enerji araştırmalarına başlayan mühendis ve mimar kadromuz, 2007 yılının sonlarına doğru ‘fotoelektron’ markasını ortaya çıkarmış ve fotoelektron tüm deneyimini tüm Türkiye ile paylaşmaya başlamıştır.